Magický Skopelos
konstelace, práce s energií, relax s pobytem u moře

Milé dámy a pánové,

když jsem loni navštívila řecký ostrov Skopelos a trávila tam dny sama se sebou, s knihami, mořem a šumícími borovicemi, pochopila jsem, že je to pravé místo pro bytí v přítomnosti, pro propojení se všemi živly, pro pocit absolutního štěstí z toho, že "žiju" a věděla jsem, že právě tady chci pracovat s vámi, se svými klienty. Dopřát znovu nejen sobě, ale i vám, ten nádherný pocit "tady a teď".  
Srdečně Vás tedy zvu ve dnech 8.9. - 18.9. 2020 na tento krásný ostrov, kde nás čeká nejen koupání, opalování a dobré jídlo. 
Každý den strávíme společně několik hodin společnými prožitky skrze konstelační a šamanské techniky. Dozvíte se mnohé o sobě i druhých, a to je vždy velmi obohacující.
Budeme pracovat s duší, s touhami vašeho srdce, s obdobími vašeho života, kdy jste se možná cítili zranění a tyto bolesti budeme léčit.
Léčiteli budete vy sami, Matka Země, moře, slunce, láska a pokora. Já budu vaší průvodkyní na této nádherné léčivé cestě.
Každý z vás si zažije čas pro sebe a čas společný.

Pro koho je pobyt určen?
Pro každého z vás. Pro muže i ženy, kteří touží po splynutí s přírodou, po tom, být sami tvůrci svého života. 

První splátka ve výši 500,-, Kč splatná do konce ledna 2020. Další platby dle dispozic CK.

Na co se můžete těšit, uvidíte v této upoutávce: 

Co si ze Skopelosu odvezete?

Pochopíte, jak nádherný je život, který vám byl dán, navzdory všemu, co jste v něm prožili. Pochopíte, že jste součástí něčeho mnohem většího, než jste vy sami. Ucítíte, jak bezpečně můžete žít, když budete ve své autenticitě.
Ucítíte silné propojení a vděčnost k Zemi. A též propojení s druhými lidmi. Pocítíte pokoru a lásku. A to je nesmírně přínosné pro vaši budoucnost.
Velmi se na vás těším a věřím, že stejně jako já si zamilujete nejen Skopelos, ale budete milovat i sami sebe.


S láskou Lída.                         Přihlásit se můžete ZDE